DBZ Forever


@@@@ apsilankei cia? As nustebintas :D Bet kokiu atveju cia nieko nebevyksta, jeigu turit klausimu, rasykit skype dominykas30 2014 05 04
 
HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
RPG informacija

Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

Share
 

 Angel - Užpuolimas.

Go down 
AuthorMessage
Saint.
Pagr. Administratorius.
Pagr. Administratorius.


Pranešimų skaičius : 104
Zeniai : 673
Join date : 2010-07-20
Age : 19
Miestas : Vilnius

Veikėjas
Atakos:
Veikėjo vardas:: Angel
Pl: 3211

Angel - Užpuolimas. Empty
PostSubject: Angel - Užpuolimas.   Angel - Užpuolimas. Icon_minitime12011-11-03, 14:44

Angel skrido iš kovos su Krillin'u. Jis buvo truputį apspardytas, todėl nuskridęs namo persirengė naujais drabužiais. Po to jis sumanė paskraidyti po miestą. Skraidydamas pamatė moterį. Ji buvo turtinga, nes ėjo brangiu paltu, perlų vėriniu, brangiais bateliais ir brangia suknele. Angel pastebėjo jos rankinuką ir pagalvojo, kad ir jis bus vertingas. Angel pamatė kažkokį vyrą. Jis greitai bėgo. Pribėgęs prie ponios jis griebė jos rankinuką. Moteris suriko iš išgąsčio. Angel nedelsė ir aplink jį pasirodė energiją. Angel labai greitai priskrido prie vagies ir čiupo už rankinuko, bet vagis pasuko į skersgatvį ir Angel liko it musę kandęs. Jis susiraukė ir greitai apsisukęs lėkė atgal, po to pasuko į tą skersgatvį ir pamatė, kad tas vagis perlipęs tvorą bėgo toliau. Angel paleido Ki Blast'ą , bet vagis pasislinko į šoną ir taip išvengė Ki Blast'o. Angel supyko ir pradėjo dar greičiau skristi. Angel jau vėl norėjo griebti rankinuką, bet vagis vėl pasuko už šono. Angel sustojo penkiais milimetrais nuo stulpo. Vaikinas pamatė, kaip vagį paėmė kažkoks žmogus su sportine mašina. Ji greitai lėkė , bet Angel lėkė greičiau. Pasivijęs mašiną paleido Ki Blast'ą į vieną jos ratą. Mašina susvyravo , užsinešė , bet vagys iššoko iš mašinos ir pradėjo bėgti į skirtingas puses. Mašina atsitrenkė į medį ir sprogo. Medis pradėjo virsti, o po medžiu buvo mažas šuniukas. Angel paleido Ki Blast'ą ir medis nuskriejo į pievą. Šuniukas liko gyvas, bet vagišiai bėgo toliau. Angel paleido Ki Blast'ą į tą vagį kuris neturėjo rankinuko ir pataikė. Vagis prarado sąmonė ir krito ant žemės. Atvažiavo policija su greitąja pagalba. Medikai pasakė, kad vagišius dar gyvas , o policijos pareigūnai jį suėmė, jie pradėjo gaudyti vagį su rankinuku. Vagis neklausė jų nurodymų ir bėgo toliau. Angel pradėjo į jį svaidyti Ki Blast'us. Vagis vis nuo jų išsisukdavo, pribėgęs vieną vietą jis šoko į sraigtasparnį ir blogai padarė , nes Angel paleido tokį didelį Ki Blast'ą į jį , kad jis užsidegė. Du vagišiai šoko pro sraigtasparnį ir gulėjo ant žemės. Angel nuskriejo prie vieno vagišiaus ir jį pagriebęs už pakarpos numetė tiesiai policijos pareigūnams po kojomis. Bet vagišius dar turėjo rankinuką ir vėl ruošėsi bėgti , bet Angel paleido Ki Blast'ą ir atjungė jį. Jis pagriebė rankinuką ir tarė :
- Aš jį grąžinsiu poniai. - pareigūnai linktelėjo jam ir nubėgo prie kito vagišiaus. Angel skrido atgal ieškoti ponios. Jis ten jos nerado, tada pradėjo jos ieškoti, nuskrido prie paplūdimio , tada prie banko , tada prie areštinės , tada prie ligoninės ir galiausiai nuskrido į parką , ten jis ir rado ponią. Jis priskrido prie jos ir atkišęs rankinuką tarė :
- Ar jis jūsų?
Ponia tik sušvito ir tarė :
- O taip! Ačiū tau vaikinuk!
Angel tik šyptelėjo.
- Kaip galėčiau tau atsidėkoti?
- Man nieko nereikia. - tarė Angel ir jau ruošėsi išskristi , bet moteriškė jį sustabdė ir tarė :
- Paimk. - ji atkišo vaikinukui 10 zenių.
- Ačiū. - tarė Angel paėmęs pinigus. - Gal jums iškviesti greitąją pagalbą?
- Nereikia. - tarė ponia ir pati išsikvietė greitąją pagalbą.
- Na tada iki. - tarė Angel.
- Iki. - tarė ponia ir jam pamojavo.
Angel išskrido iš parko.

Reikėjo žodžių 80 , parašiau 513.
Bonusas : 433.

Seni statusai :

+31 STR - Buff +47STR
+30 END - Buff +45END
+15 SPD
+20 SPR

Nauji statusai :

+246 STR - Buff +369STR
+245 END - Buff +368END
+18SPD
+20SPR
Back to top Go down
View user profile
 
Angel - Užpuolimas.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DBZ Forever :: RPG :: Žemė-
Jump to: