DBZ Forever


@@@@ apsilankei cia? As nustebintas :D Bet kokiu atveju cia nieko nebevyksta, jeigu turit klausimu, rasykit skype dominykas30 2014 05 04
 
HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
RPG informacija

Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar

Share
 

 Avenger - Triatlonas

Go down 
AuthorMessage
-iiNexus-
Pagr. Administratorius.
Pagr. Administratorius.
-iiNexus-

Pranešimų skaičius : 126
Zeniai : 104
Join date : 2010-07-20
Age : 21
Miestas : Panevėžys

Veikėjas
Atakos:
Veikėjo vardas:: Avenger
Pl: 867

Avenger - Triatlonas Empty
PostSubject: Avenger - Triatlonas   Avenger - Triatlonas Icon_minitime12011-11-04, 11:38

Avengeris skraidė po savo gimtąją planetą ir pamatė kažkokį jam nematyta stadioną, kuris buvo pilnas žmonių, taipogi ten buvo ir Fryzas. Avengeris nusileido į stadioną ir priėjo prie seniūno paklausti kas vyksta.
- Pone, ar galite pasakyti kas čia per rungtynės?
Seniūnas atsisuko ir nustebo:
- Tu ką nežinai, kad kiekvienais metais Nameke vyksta triatlonas?!
- Na ne. - tarė Avengeris.
- Hmmm ... - susimąstė seniūnas. Jis atsisuko ir patapšnojo Avengeriui per petį.
- Na, kadangi tu esi čia pirmą kartą, noriu, kad ir tu čia dalyvautum! Nors registraciją jau pasibaigusi, tačiau kaip naujoką, aš tave užregistruosiu!
Avengeris padėkojo ir linktelėjo. Jis priėjo prie starto linijos ir apžiūrėjo savo varžovus. Jie buvo raumeningi, ištvermingi ir veržlūs. Jis nurijo seiles ir apžiūrėjo trasą. Seniūnas atkreipė jo dėmesį ir sumirksėjęs linktelėjo. Avenger suprato, jog jį užregistravo į triatloną. Netrukus pasigirdo sirena ir visi dalyviai ėmė bėgti. Iš pradžių Avengeris atsiliko nuo pirmojo bėgiko raumenų kalno, tačiau sukaupė jėgas ir ėmė greitai skuosti per trasą. Jis pasivijo raumenų kalną ir jie dviese jau buvo atsiskyrę nuo visos priešininkų armijos, kurie buvo jiems jau tolokai už nugarų. Raumenų kalnas atsisukęs į Avengerį sukluso ir nusijuokė, jis ėmė taip greitai vėduoti kojomis, jog Avengeriui ėmė raibuliuoti akys. Avengeris greitai atsiliko nuo raumenų kalno ir atsidurė tarp pirmo bėgiko, ir armijos atbėgančių kitų dalyvių. Avengeris susikaupė ir taipogi ėmė greitai miklinti į priekį. Priartėjęs prie pirmojo bėgiko atsisuko į jį ir šyptelėjo. Raumenų kalnas supyko ir įjungęs aurą ėmė šutyti dar greičiau. Avengeris jau buvo nemažai pavargęs, bet įveikta buvo dar tik pusę trasos. Jis buvo tiesiai pirmajam bėgikui už nugaros. Jis už jo taip bėgo dar kelis šimtus metrų, tačiau susiprotėjęs jog taip nieko nebus, įjungė savo aurą ir ėmė labai greitai judėti į priekį. Ties finišu jis aplenkė savo varžovą, ir tada prasidėjo skraidymo užduotis. Jis pakilo į orą ir ėmė skristi trasos link, kur ore kabojo lankai, pro kuriuos reikia praskristi. Raumenų kalnas blogai skraidė, todėl jį greitai aplenkė iš galo smulkus vyrukas. Jis dėjo pro šoną ir Avengerį, o Avengeris nuo jo labai atsiliko. Avenger susikaupė ir ėmė kiek įmanydamas skristi greičiau, tai jam padėjo bent kiek prisivyti smulkių. Smulkius kaip akrobatas sukinėjosi per lankus, džiūgavo ir šūkavo - jam tai buvo vieni juokai. Smulkius susikaupė ir taip greitai ėmė skristi, jog Avengeriui jis vos matėsi horizonto linijoje. Smulkius jau buvo įveikęs pusę trasos, tačiau Avenger dar nepasidavė. Jis suspaudė kumščius, o iš delnų pasipylė kraujas. Jis iššiepė dantis ir sukaupė violetinę aurą. Jis po biškutį darėsi stipresnis, ir skrido greičiau. Jis ėmė rėkti, tai jam suteikė drąsos skristi greičiau. Jis prisivijo smulkių, o po kelių sekundžių išsilygino su juo. Smulkius nusispjovė ir ėmė makaluoti kojomis, lyg jis būtų koks vėjo malūnėlis. Smulkius keliais metrais išsiveržė į priekį. Jau buvo matyti finišo linija. Avengeris kiek įmanydamas ėmė stengtis skristi greičiau, porą metrų ties finišo linija jis išsilygino su smulkiumi. Abu kirto linija vienu metu ir krito žemėn labai pavargę. Prie jų priėjo seniūnaitis ir tarė:
- Jūs abu atskridote vienodai! Tačiau laimėtojas yra Avengeris, kadangi jis pirmąjį etapą įveikė pirmas!
Smulkius nuliūdo ir ėmė vos ne verkti, mat kaip jam dabar reikės išlaikyti šeimą. Avengeris pasiimė apdovanojimą ir atidavė jį smulkiui ir tarė:
- Tau zenių reikia labiau negu man.
Ir nuėjo išvien su seniūnų. Avengeris atsistojo ant kolonos ir jam šūkavo visas stadionas. Avengeris jautėsi laimingas. Jis nuėjo prie seniūno, o seniūnas jam tarė:
- Tai tavo pirmos rungtynės, ir tu jas laimi! - stebėjosi seniūnas.
- Na . . . . Išties keista. - nusišypsojo Avengeris.
Avengeris atsistojo ir išėjo iš stadiono. Prieš išeidamas sutiko smulkių, ir jam patapšnojo per petį. Abu laimingi išskrido iš stadiono.

Parašiau žodžių 593, reikėjo 80. Bonusas 513.

Seni statusai: Nauji statusai:

STR 40 - STR 240
END 20 - END 233
SPD 15 - SPD 65
SPR 20 - SPR 70


_________________
Admin ir visa kita
Back to top Go down
View user profile http://dbzforever.forumotion.com
 
Avenger - Triatlonas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DBZ Forever :: RPG :: Namek-
Jump to: