DBZ Forever


@@@@ apsilankei cia? As nustebintas :D Bet kokiu atveju cia nieko nebevyksta, jeigu turit klausimu, rasykit skype dominykas30 2014 05 04
 
HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
RPG informacija

Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

Share
 

 Angel - Apiplešimas.

Go down 
AuthorMessage
Saint.
Pagr. Administratorius.
Pagr. Administratorius.


Pranešimų skaičius : 104
Zeniai : 673
Join date : 2010-07-20
Age : 19
Miestas : Vilnius

Veikėjas
Atakos:
Veikėjo vardas:: Angel
Pl: 3211

Angel - Apiplešimas. Empty
PostSubject: Angel - Apiplešimas.   Angel - Apiplešimas. Icon_minitime12011-11-04, 15:55

Angel miegojo savo namuose. Pamiegojęs visą valandą ir dar daugiau jisai atsibudo, apsirengė ir pagalvojo ką jam nuveikus. Nieko gero nesugalvojęs jis nusprendė pasidairyti po miestą. Jis išėjo iš savo namų , pakylo į orą ir išskrido. Jis nuskrido prie bibliotekos , prie parko , prie policijos komisariato , prie ligoninės , prie muziejaus , prie zoologijos sodo. Jis jau skrido namo. Angel visiškai pamiršo apie banką. Tik skrisdamas namo pamatė , kad gatvę lekia policijos automobilis su įspėjamaisiais švyturėliais. Angel pagalvojo , kad kažkur vyksta nusikaltimas ir kuo skubiau nusekė policijos pareigūnų automobilį. Besekdamas pastebėjo dar du policijos automobilius su įspėjamaisiais švyturėliais. Nusekus paaiškėjo , kad vyksta banko apiplėšimas. Tada Angel ir prisiminė. " Aš juk nebuvau prie banko ! " Angel pastebėjo , kad išdaužyti visi banko langai ir suprato , kad čia vyksta didelis apiplėšimas. Jis pamatė vieną vagį. Ji pagavo ir tarė :
- Kas čia vyksta , vagišiau?
- Aaa ! Paleisk mane , mulki. Nieko tau nesakysiu.
- Tikrai ? - paklausė Angel ir tvojo kumščiu jam į pilvą.
- Aaah... - iš vagišiaus burnos pasipylė kraujas.
- Sakyk arba gausi dar , tik dvigubai stipriau.
- Neišduosiu savo draugų.
- Tikrai ? - vėl paklausė Angel ir rankoje sukaupė Ki Blast'ą.
- Tik... - vagišius norėjo pasakyti " Tikrai. " , bet nespėjo ir tik sugebėjo pajusti kaip Angel suvaro Ki Blast jam į pilvą. Vagišius nuskriejo ir išsiteškė į daugiaaukščio namo siena. Siena suskilinėjo. Vienas vagišius iššaudė į Angel visą AK-47 apkabą kurioje buvo trisdešimt kulkų , bet Angel visas kulkas nušlavė vienu Ki Blast'u. Vagišius nušoko į šoną išvengdamas bangos , bet atsipeikėjęs jau nematė prieš save Angel. Tik pajuto kaip jam į nugarą buvo suvarytas Ki Blast. Vagišius išsitaškė į skutelius. Už kitos banko pusės vagišiai maišus pilnus pinigų krovė į savo sportinį automobilį. Angel Ki Blast'ais sušaudė visus vagišius ir pamatė kaip automobilis pajuda link kito miesto. Angel iššovė iš vietos gaudyti vagišių. Policijos pareigūnai greitai subėgo į mašinas , iškvietė kitą ekipažą prižiūrėti banko , o patys išlėkė paskui Angel ir vagišius. Angel skriejo labai greitai. Jis į mašiną paleido tris Ki Blast'us , bet vagišiai prieš bangas pasuko į kaimo keliuką ir taip išvengė bangų.
- Grrr .... - supyko ir išgirdo kaip vagišiai pasakė : " - Na va tuoj būsime vietoje " , be to Angel pastebėjo , kad vagišiai netoli tilto. Angel sukaupė rankoje kažką mėlyno.
- KA - ME - HA - ME - HAAAA !!! - Angel paleido kamėshamės bangą į tiltą taip jį sunaikindamas. Vagišiai sustabdė automobilį , iš jo išlipos ir nutraukę granatų žiedelius metė visas granatas į Angel. Vaikinas greitai kaupdamas Ki Blast'us atrėmė granatų puolimą.
- Kąąąąą ? - tarė vienas iš vagišių.
- To negali būti ! - šaukė kitas.
- Na jau ne... - vos nenusikeikė trečiasis.
Na , o ketvirtasis susirinko pinigų maišus , nubėgo prie tilto , nusileido nuo kalno šlaito , perėjo per negilų upelį ir atsidūrė kitoje upelio pusėjė. Angel to , net nematė tik išgirdo kito variklio gausmą. Automobilis nulekė , o Angel negalėjo palikti vagišių , nes policijos automobiliai dar buvo tolokai. Angel greitai sulaidžiojo Ki Blast'us ir patiesė visus vagišius ant žemės. Angel greitai nusekė kitą automobilį. Jis paleido iš akių " Eye Laser " techniką ir per šovė vieną ratą. Automobilis susvyravo ir vos nesiteškė į medį. Tas pats vagišius susirinko pinigų maišus ir nubėgo prie lauke stovinčio sraigtasparnio. Angel sukaupė kamėshamės bangą ir paleido į sraigtasparnį. Jis užsidegė , o ten sėdėjęs pilotas nubėgo. Angel paleido į jį Ki Blast ir tas vagišius taip teškėsi į fermos pastatą , kad iš pastato nieko neliko , o iš vagišiaus ir nieko neliko. Angel paleido į vieną vagišių " Eye Laser " techniką ir perverė jį. Vagišius iškart mirė. Angel surinko maišus ir skrido atgal , ten pamatė tą patį automobilį. Į ji paleido kamėshamės bangą ir jį ištaškė. Vagišiai mirė automobilyje. Angel nuskrido prie bango ir pamatė savininką kuris verkė atsisėdęs ant medinio suoliuko padėto prie durų. Angel numetė maišus jam po kojomis. Savininkas tik sušvito. Jis pašoko nuo medinio suoliuko ir sušuko :
- Ačiū tau ...
- Mano vardas Angel.
- Ačiū tau , Angel ! Tu sugrąžinai pavogtus pinigus tu nusipelnei atlygio.
- Man nieko nereikia. Tiesiog padėjau triumfuoti teisingumui.
- Ačiū dar kartą !
Angel tik šyptelėjo ir nuskrido namo , ten nusirengė , apsiprausė prakaitą , atsigulė į lovą ir netrukus joje užmigo negalvodamas apie šiandienos įvykius.

Reikėjo žodžių 80 , parašiau 733. Bonusas : 653.

Seni statusai :

+ 666 - 999 STR
+ 674 - 1011 END
+ 92 SPD
+ 71 SPR

Nauji statusai [ +10 STR , +10 END nuo darbo. ] :

+ 976 - 1464 STR
+ 984 - 1476 END
+ 118 SPD
+ 98 SPR


Back to top Go down
View user profile
 
Angel - Apiplešimas.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DBZ Forever :: RPG :: Žemė-
Jump to: